03142523624 |09131310872

info@ziyaistone.ir

شهرک صنعتی رضواشنهر - خیابان 30 متری دوم -

انتخاب بهترین سنگ برای راه پله

سنگ‌های ساختمانی همواره به عنوان یکی بهترین متریال‌های ساختمانی جهت استفاده در بخش‌های مختلف ساختمان ب هشمار می‌آیند. در این میان مهمترین و حساس‌ترین بخش از ساختمان ، راه پله می‌باشد که همواره یکی از بخش‌های چالشی برای طراحان و معماران بوده که از چه نوع سنگی در این بخش مورد استفاده قرار دهند. همواره انتخاب طرح و رنگ مناسب برای سنگ مورد نظر در این بخش می‌تواند تاثیر زیادی بر زیبایی داخلی یک ساختمان داشته باشد و به همین دلیل به عنوان حساس‌ترین بخش کار به شمار می‌آید.

در بین انواع سنگ‌های ساختمانی موجود به صورت عمده از سنگ‌های گرانیت ، مرمریت و چینی در این بخش استفاده می‌شود. پارامترهای متعددی را می‌توان در انتخاب سنگ مورد نظر تاثیر گذار دانست که هر کدام به مراتب تاثیر مستقیمی بر انتخاب شما خواهد داشت. اولین شرط همواره استقامت و دوام سنگ مورد نظر در برابر سایش و رفت و امد می‌باشد. برای نمونه زمانی که شما قصد دارید به انتخاب سنگی برای ساختمانی اداری و تجاری و یا آموزشی بپردازید که همواره از رفت و آمد بالایی برخوردار است بهتر است از سنگ گرانیت استفاده کنید اما اگر می‌خواهید به انتخاب سنگی برای ساختمان مسکونی بپردازید ما به شما سنگ‌های مرمریت و چینی را پیشنهاد می‌دهیم. سنگ‌های چینی از تنوع رنگ محدودتری برخوردار بوده ولی از نظر جنسیت برتری‌های بیشتری نسبت به مرمریت دارا می‌باشد. سنگ‌های مرمریت نیز به نسبت از تنوع رنگ بالایی برخوردار بوده و به نوعی سلیقه‌های متنوع را تحت پوشش قرار داده و به همین دلیل مشاهده می‌شود که در اکثر ساختمان‌های مسکونی از مرمریت به عنوان سنگ راه پله استفاده شده ست.

سنگبری برادران ضیایی نیز به عنوان یکی مراکز تولید سنگ پله به صورت تخصصی به تولید پله مرمریت صلصالی می‌پردازد . اگر قصد دارید با این نوع سنگ بهتر آشنا شوید می‌توانید دیگر مقالات ما را دنبال کنید تا به صورت تخصصی با خصوصیات ان اگاه گردید، اما در یک جمله می‌توانید بگوییم که صلصالی دارای زمینه رنگ کرم با خطوط قرمز می‌باشد و به آن خطوط نوار قلبی نیز گفته می‌شود.

فرم ارسال نظردسته بندی اخبار